Wiszniewski Boat Centre cieszy się wśród Klientów ogromnych zaufaniem, dlatego też jesteśmy zmotywowani by zaoferować Państwu jeszcze większe wsparcie i pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach.

Czym jest Pakiet Assistance?

Jest to pełne wsparcie naszego zespołu serwisowego przez okres 24 miesięcy od zawarcia umowy. Zajmiemy się mechanicznymi uszkodzeniami łodzi jak wgniecenia, rysy czy otarcia, a także problemami z silnikieminstalacją hydrauliczną i elektryczną. Pakiet Boat Assistance gwarantuje też pełną priorytetowość. Obejmuje zakresem także przeprowadzenie i koszty Posezonowego Pakietu Zimowania, a także koszty napraw, dojazdów, transportu łodzi oraz materiałów.

Co Państwo zyskują?

Zapewniamy naszym Klientom nie tylko profesjonalne wsparcie w nagłych wypadkach, ale co ważniejsze spokój i komfort korzystania z łodzi bez obaw o konieczność oczekiwania na serwis lub załatwiania naprawy w środku sezonu.

Po zgłoszeniu do nas usterki lub uszkodzenia, niezwłocznie wysyłamy do Klienta nasz zespół serwisowy, który w miarę możliwości przeprowadzi diagnozę i dokona wszystkich niezbędnych napraw na miejscu. Jeśli naprawa na miejscu okaże się niemożliwa, zorganizujemy transport do Stacjonarnego Punktu Serwisowego Wiszniewski Boat Centre przy ulicy Białostockiej w Augustowie. Po usunięciu wszystkich szkód i usterek łódź zostanie przetransportowana z powrotem do wskazanej przez Klienta lokalizacji.

Pakiet Boat Assistance to także Posezonowy Pakiet Zimowania wliczony w cenę.

Po zakończonym sezonie Wiszniewski Boat Centre organizuje bezpieczny i ubezpieczony transport łodzi do Stacjonarnego Punktu Serwisowego. Tam dokonujemy wszelakich napraw i czynności ujętych w Pakiecie. Tuż przed rozpoczęciem sezonu, przygotowujemy łódź oraz transportujemy ją we wskazane przez Klienta miejsce zapewniając także pomoc przy slipowaniu.

Masz pytania,
jesteś zainteresowany prezentowaną usługą?


Zadzwoń lub napisz do nas.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu przez Wiszniewski Boat Centre, Augustów, ul. Rajgrodzka 195 w celu przedstawienia mi ofert łodzi, kontaktu ze mną w celach związanych z wyborem najkorzystniejszej oferty i ewentualnego zawarcia umowy. Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, a powyższą zgodę mogę w każdej chwili cofnąć w całości lub w części. Dane mogą być udostępnione podmiotom realizującym na rzecz administratora zadania w zakresie działania przedsiębiorstwa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych; do wniesienia skargi do UODO, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych; do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. We wszystkich sprawach dot. przetwarzania danych mogą się Państwo kontaktować się pod adresem: biuro@wiszniewskiboat.pl