Wiszniewski Boat Centre to prężnie rozwijająca się firma w branży motorowodnej. Na początku istnienia główną ideą firmy była dystrybucja i sprzedaż łodzi produkowanych przez naszego partnera strategicznego – stocznię Ślepsk. Jednak mając na uwadze rozwój naszej firmy stworzyliśmy również profesjonalny serwis motorowodny oraz sklep internetowy Marine Outlet.

Jesteśmy dystrybutorem łodzi BAYLINER – marki, która przoduje w łodziach wybieranych jako pierwsza jednostka. Ceniona za solidne wykonanie i łatwość w obsłudze.

Od sezonu 2020/2021 zostaliśmy dystrybutorami marek:

UTTERN –  łączy w sobie styl skandynawski i praktyczne rozwiązania, doskonale uzupełnia gamę naszych  produktów skierowanych do bardziej wymagających klientów,

SMARTLINER – marka łodzi wędkarskich oraz rekreacyjnych, laminatowych i aluminiowych.

Rozwinęliśmy sprzedaż łodzi na terenie kraju dzięki stworzeniu sieci dealerskiej. Obecnie współpracujemy z czterema firmami, które są związane z branżą motorowodną, posiadają autoryzowane serwisy i mariny.

Dzięki naszemu zaangażowaniu, determinacji, konsekwencji w działaniu i pracy z profesjonalistami zapewniamy poczucie komfortu naszym klientom i wsparcie techniczne podczas opieki posprzedażowej. Wiemy, jak bardzo ważne są te aspekty dlatego są to również nasze priorytety w obsłudze klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy pełną obsługę posprzedażową w postaci doświadczonego i profesjonalnego serwisu. Łodzie serwisujemy w Stacjonarnym Punkcie Serwisowym przy ulicy Białostockiej w Augustowie, ale działamy także jako Serwis Mobilny o zasięgu Europejskim. Z łatwością docieramy na wskazane przez klienta miejsce i jeśli to możliwe dokonujemy napraw na miejscu, bez konieczności transportu łodzi.

Po więcej szczegółów zapraszamy na fanpage: Wiszniewski Boat Centre Service.